Logo

Zespół

Agnieszka Kondraciuk

Lekarz medycyny estetycznej , trycholog, szkoleniowiec

Zajmuję się medycyną estetyczną od 2010 roku. Klinikę Perfect Beauty otworzyłam z zamiłowania do piękna.
Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Białymstoku na wydziale lekarskim.

Wiedzę i umiejętności z zakresu medycyny estetycznej zdobyłam w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej, uzyskując tytuł lekarza medycyny estetycznej. Tytuł ten nadawany i honorowany jest przez Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej ( UIME ) w Paryżu. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Antiaging WOSIAM – World Society Interdisciplinary Anti-Aging Medicine, ESCAD – European Society for Cosmetic and Aesthetic Dermatology.

Milena Nadolna

Kosmetolog


Milena Nadolna – kosmetolog
Dyplomowany kosmetolog z kilkuletnim doświadczeniem, absolwentka Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. Miłośniczka kosmetologii i wszystkiego co z nią związane.  Stale śledzi nowinki z zakresu kosmetologii. Do klienta podchodzi indywidualnie i holistycznie w celu dobrania odpowiedniego planu zabiegowego, aby uzyskać jak najlepsze efekty kuracji. Jest za stosowaniem zabiegów łączonych, które przynoszą najlepsze, najtrwalsze i najdłużej utrzymujące się efekty. 
Po pracy szczęśliwa żona i spełniona mama zajmująca się dwiema córeczkami Żanetą i Kalinką. Wolne chwile aktywnie spędza z rodziną.

Marta Kędzierska-Łukasik

mgr Kosmetologii

Marta Kędzierska-Łukasik – mgr kosmetologii.
Profesjonalną przygodę z kosmetologią rozpoczęłam na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku uzyskując stopień magistra kosmetologii.
Specjalizuje się w dobieraniu skutecznych, indywidualnych terapii na skórę twarzy i ciała. Jestem pasjonatką kosmetologii oraz medycyny estetycznej, zwłaszcza holistycznego podejścia do zdrowia i urody. Swoją wiedzę staram się cały czas poszerzać uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach praktycznych. Klientki doceniają moją dokładność i niezwykłe wyczucie estetyczne.
W gabinecie stawiam duży nacisk na przestrzeganie zasad bezpiecznej i higienicznej pracy, wysokiej jakości kosmetyki oraz zapewnienie komfortu pacjentom.
Jestem pasjonatką zdrowego stylu życia.
Wolny czas spędzam z rodziną. Uwielbiam grać na ukulele, jeździć na rowerze i czytać książki.

Paulina Władysławska

mgr Kosmetologii

Weronika Zwierzyńska

Opiekun pacjenta

Licencjonowany pedagog, w trakcie studiów magisterskich z pedagogiki specjalnej. Ukończyłam studia licencjackie w Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Studia wybrałam z zamiłowania do dzieci oraz chęci niesienia im pomocnej dłoni. Jestem otwarta na ludzi. Wierzę, że komunikacja międzyludzka jest kluczowym elementem potrzebnym do osiągnięcia sukcesu. Nieustannie szukam możliwości rozwoju swojej osoby.

Paweł Chrzanowski

Masażysta

Paweł Chrzanowski – technik masażysta
Zgodnie z przyświecającą mi maksymą, postaram się Ciebie wyleczyć lub zrelaksować, korzystając z zalet, właściwości leczniczych. Jestem osobą dysponującą kilkuletnim doświadczeniem, chcącą czuć się spełnioną w tym, co robię.
Jedną z moich życiowych pasji jest masaż .
Gwarantuję przytulną atmosferę, miłą i rzetelną obsługę. Głównym celem mojej pracy jest leczenie dolegliwości dotyczących narządu ruchu.

Michał Dąbrowski

Ginekolog

Magdalena Potembska

Eberhardt-chirurg plastyk – dr.n.med.

Paweł Siekierski

Lekarz – proktolog

Radosław Kukiełko

Lekarz Endokrynolog

Lidia Chmielewska

Hematolog

Dorota Kruczyk

Kardiolog

Maciej Oleksiak

Urolog

Andrzej Eberhardt

Chirurg naczyniowy – dr.n.med.

Milena Ciszkowska-Romanik

Diedetyk

Janusz Wądołowski

Ortopeda

Karolina Kossakowska

Opiekun pacjenta

Marta Urbańska

Kosmetolog