Logo

Zespół

Agnieszka Kondraciuk

Lekarz medycyny estetycznej , trycholog, szkoleniowiec

Zajmuję się medycyną estetyczną od 2010 roku. Klinikę Perfect Beauty otworzyłam z zamiłowania do piękna.
Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Białymstoku na wydziale lekarskim.

Wiedzę i umiejętności z zakresu medycyny estetycznej zdobyłam w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej, uzyskując tytuł lekarza medycyny estetycznej. Tytuł ten nadawany i honorowany jest przez Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej ( UIME ) w Paryżu. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Antiaging WOSIAM – World Society Interdisciplinary Anti-Aging Medicine, ESCAD – European Society for Cosmetic and Aesthetic Dermatology.

Milena Nadolna

Kosmetolog


Milena Nadolna – kosmetolog
Dyplomowany kosmetolog z kilkuletnim doświadczeniem, absolwentka Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. Miłośniczka kosmetologii i wszystkiego co z nią związane.  Stale śledzi nowinki z zakresu kosmetologii. Do klienta podchodzi indywidualnie i holistycznie w celu dobrania odpowiedniego planu zabiegowego, aby uzyskać jak najlepsze efekty kuracji. Jest za stosowaniem zabiegów łączonych, które przynoszą najlepsze, najtrwalsze i najdłużej utrzymujące się efekty. 
Po pracy szczęśliwa żona i spełniona mama zajmująca się dwiema córeczkami Żanetą i Kalinką. Wolne chwile aktywnie spędza z rodziną.

Marta Kędzierska-Łukasik

mgr Kosmetologii

Marta Kędzierska-Łukasik – mgr kosmetologii.
Profesjonalną przygodę z kosmetologią rozpoczęłam na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku uzyskując stopień magistra kosmetologii.
Specjalizuje się w dobieraniu skutecznych, indywidualnych terapii na skórę twarzy i ciała. Jestem pasjonatką kosmetologii oraz medycyny estetycznej, zwłaszcza holistycznego podejścia do zdrowia i urody. Swoją wiedzę staram się cały czas poszerzać uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach praktycznych. Klientki doceniają moją dokładność i niezwykłe wyczucie estetyczne.
W gabinecie stawiam duży nacisk na przestrzeganie zasad bezpiecznej i higienicznej pracy, wysokiej jakości kosmetyki oraz zapewnienie komfortu pacjentom.
Jestem pasjonatką zdrowego stylu życia.
Wolny czas spędzam z rodziną. Uwielbiam grać na ukulele, jeździć na rowerze i czytać książki.

Paulina Zaorska

mgr Kosmetologii

Paweł Chrzanowski

Masażysta

Paweł Chrzanowski – technik masażysta
Zgodnie z przyświecającą mi maksymą, postaram się Ciebie wyleczyć lub zrelaksować, korzystając z zalet, właściwości leczniczych. Jestem osobą dysponującą kilkuletnim doświadczeniem, chcącą czuć się spełnioną w tym, co robię.
Jedną z moich życiowych pasji jest masaż .
Gwarantuję przytulną atmosferę, miłą i rzetelną obsługę. Głównym celem mojej pracy jest leczenie dolegliwości dotyczących narządu ruchu.

Magdalena Potembska-Eberhardt

Eberhardt-chirurg plastyk – dr.n.med.

Andrzej Eberhardt

Chirurg naczyniowy – dr.n.med.

Paweł Siekierski

Lekarz – proktolog

Radosław Kukiełko

Lekarz Endokrynolog

Maciej Oleksiak

Urolog

Adrianna Krajnik

Radiolog

Karolina Kossakowska

Opiekun pacjenta

Paulina Dobkowska

Opiekun pacjenta