Logo

Agnieszka Kondraciuk


Lekarz medycyny estetycznej , trycholog medyczny, szkoleniowiec

Zajmuję się medycyną estetyczną od 2010 roku. Klinikę Perfect Beauty otworzyłam z zamiłowania do piękna.

Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Białymstoku na wydziale lekarskim.

Wiedzę i umiejętności z zakresu medycyny estetycznej zdobyłam w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej, uzyskując tytuł lekarza medycyny estetycznej. Tytuł ten nadawany i honorowany jest przez Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej ( UIME ) w Paryżu. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Antiaging WOSIAM – World Society Interdisciplinary Anti-Aging Medicine, ESCAD – European Society for Cosmetic and Aesthetic Dermatology.

 Systematycznie uczestniczę w kongresach, warsztatach oraz kursach podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe.

Jako szkoleniowiec przekazuję również swoją wiedzę i doświadczenie innym lekarzom.

Moja praca dyplomowa pt. ,,Wykorzystanie komórek macierzystych w leczeniu wybranych chorób skóry” to temat, który zgłębiam do dzisiaj.

Jestem autorką ponad 30 publikacji z zakresu medycyny estetycznej oraz pielęgnacji skóry. Moje prace publikowane są w prestiżowych pismach branżowych.

Rozwijam swoją wiedzę i umiejętności w medycynie regeneracyjnej i estetycznej, co pozwala na nieustanne doskonalenie się w nowoczesnych metodach profilaktyki i leczenia. Specjalizuję się w zaawansowanej technologicznie laseroterapii dając pacjentom możliwość podjęcia leczenia w Polsce z wykorzystaniem najnowocześniejszych metod odpowiadających światowym standardom. Moim celem jest zapewnienie pacjentom maksymalnego bezpieczeństwa zarówno w trakcie, jak i po zabiegu. Medycyna estetyczna, holistyczne podejście do pacjenta oraz sztuka wydobywania piękna z każdego człowieka to moja pasja.

Codzienna praca w PERFECT BEAUTY to nie tylko przyjemność poznawania ludzi, możliwość artystycznego spełnienia, ale również pomoc w ważnych i trudnych problemach zdrowotnych. Do każdego pacjenta staram się podchodzić indywidualnie, gdyż każdy z nas jest wyjątkowy. Ogromną radość sprawia mi uśmiech na twarzy pacjentów, którym zaproponowany zabieg poprawił wygląd, a co za tym idzie komfort życia. Jestem zawsze pozytywnie nastawiona i gotowa do pomocy.

Dyplomy/certyfikaty