Logo

Paweł Chrzanowski


Paweł Chrzanowski – technik masażysta

Zgodnie z przyświecającą mi maksymą, postaram się Ciebie wyleczyć lub zrelaksować, korzystając z zalet, właściwości leczniczych. Jestem osobą dysponującą kilkuletnim doświadczeniem, chcącą czuć się spełnioną w tym, co robię.
Jedną z moich życiowych pasji jest masaż .

Gwarantuję przytulną atmosferę, miłą i rzetelną obsługę. Głównym celem mojej pracy jest leczenie dolegliwości dotyczących narządu ruchu.

Moimi pacjentami są osoby z dysfunkcjami i bólami kręgosłupa, stawów ramiennych, łokciowych, biodrowych, kolanowych oraz stóp i dłoni.

Problemy dotyczące narządu ruchu to oczywiście nie tylko ból, lecz także, często powodujące dodatkowy niepokój, reakcje migrenowo-wegetatywne, stanowiące bardzo wdzięczne pole do działania medycyny manualnej.
Medycyna manualna w modelu holistycznym jest zwartym systemem zajmującym się leczeniem zaburzeń czynności narządu ruchu, ujmując go jako sferę integrującą osobowość człowieka.

W następstwie tych zaburzeń pojawia się zmiana stanu tkanek okołostawowych, które przyjmują charakter patologicznej aktywności biologicznej. Świadomie oraz aktywnie podąża za dynamiczną zmiennością organizmu.

Do tej zmienności dostosowuje procedury diagnostyczne, a także lecznicze.
Paniom szczególnie polecam masaż liftingujący twarzy KOBIDO.

Jeżeli coś Cię boli lub po prostu chcesz poczuć wewnętrzny spokój, zapraszam do skorzystania z moich usług.Dyplomy / certyfikaty: